1%
Logo akcji 1%

Fundacja Nowoczesna Polska to organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury. Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x
Organizator
Fundacja Nowoczesna Polska
Avatar

Warsztaty poświęcone rewizji ITR

19 października 2012 15:13
Marta Skotnicka

26 października w godzinach 10:00-13:30 w siedzibie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji przy ul. Królewskiej 27 odbędą się warsztaty poświęcone rewizji Międzynarodowego Regulaminu Telekomunikacyjnego.

Tematem rozmów będzie stanowisko rządu przygotowywane na grudniową Światową Konferencję Międzynarodowej Telekomunikacji (WCIT-12) w Dubaju, gdzie ITR mają zostać zmienione. Uczestnicy warsztatów będą także omawiać wyniki ogłoszonych w sierpniu konsultacji społecznych w sprawie ITR. Członkowie ITU mają prawo składania poprawek do ITR do 3 listopada. Następnie w Polsce planowana jest kolejna faza konsultacji.

Przypominamy, że stanowisko dotyczące propozycji zmian w ITR opracowane wspólnie przez cztery organizacje: Centrum Cyfrowe Projekt: Polska, Fundację Nowoczesna Polska, Fundację Panoptykon oraz Internet Society Polska zostało opublikowane we wrześniu br.

Komentarze

Dodaj komentarz