1%
Logo akcji 1%

Fundacja Nowoczesna Polska to organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury. Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x
Organizator
Fundacja Nowoczesna Polska

Formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz, za pomocą którego możesz zadać pytanie prawnikowi. Wybrane pytania (w razie potrzeby odpowiednio przeformułowane) oraz odpowiedzi na te pytania będą publikowane na stronie prawokultury.pl. Możesz zostawić swoje dane kontaktowe (adres e-mail), jeżeli chcesz, żebyśmy wysłali Ci odpowiedź bezpośrednio lub skontaktowali się z Tobą w przypadku wątpliwości co do Twojego pytania. Dane kontaktowe nie będą publikowane.

Możemy nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, a w przypadku podobnych pytań możemy odsyłać do wcześniejszych odpowiedzi. Odpowiedzi na pytania nie należy traktować jak porad prawnych. Nie prowadzimy indywidualnych konsultacji prawnych.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z funkcjonowaniem tego serwisu jest Fundacja Nowoczesna Polska (ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane są przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia serwisu, a także w celach prowadzenia statystyk, ewaluacji i sprawozdawczości. Osobom, których dane są zbierane, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji w naszej polityce prywatności