1%
Logo akcji 1%

Fundacja Nowoczesna Polska to organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz wolności korzystania z dóbr kultury. Wesprzyj nasze działania, przeznaczając na nie 1% swojego podatku. Możesz to zrobić, wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000070056.

Dowiedz się więcej

x
Organizator
Fundacja Nowoczesna Polska
Avatar

Połączone siły FNP i FWiOO na Heineken Open'er Festival!

1 lipca 2013 13:45
Sirmacik

Fundacja Nowoczesna Polska oraz Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania połączyły swoje siły, by znaleźć się na tegorocznym Heineken Open’er Festival w Gdyni i zaprezentować uczestnikom festiwalu wolną kulturę oraz wolne i otwarte oprogramowanie. Między 3 a 6 lipca zapraszamy Was do dobrej zabawy w strefie NGO!

W planie zajęć mamy przygotowane gry i zabawy, które pozwolą Wam dowiedzieć się więcej o tym, jak świadomie uczestniczyć w kulturze i współtworzyć ją z wykorzystaniem narzędzi pozwalających zachować pełną kontrolę nad technologią. Będziecie mogli wziąć również udział w nagraniu audiobooka, który następnie opublikujemy na licencji CC BY-SA, rozwiązać krzyżówkę, uzyskać pomoc prawną i zrobić sobie zdjęcie z popularnymi dymkami z akcji „Prawo Kultury”!

Zapraszamy codziennie: od 16 do 2 w nocy.

Wspólne stoisko Fundacji Nowoczesna Polska i Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania prowadzone będzie pod patronatem serwisu Wolna Kultura.

Do zobaczenia w Gdyni!

Komentarze

Dodaj komentarz